Scroll down

Wpadnij w góry na wakacje wspaniałe szlaki i świeże powietrze

Uroki górskiego kurortu jakim bez wątpienia jest Zakopane znane są nie tylko w naszym kraju, ale również w całej Europie już od dziesiątek lat. To właśnie Zakopane stało się miejscem spotkań, relaksu a nawet natchnieniem twórczości wielu artystów. Niepowtarzalny charakter i lokalizacja Zakopanego szalenie sprzyja zarówno aktywnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na niepowtarzalne walory każdego roku bez względu na sezon odwiedza ten górski kurort wypoczynkowy ogromna rzesza turystów. Żeby móc przyjąć tak dużą ilość turystów Zakopane proponuje im bardzo różnorodną bazę lokalową. Jeszcze do niedawna oferta , którą stanowiły pokoje prywatne, pensjonaty góralskie czy pokoje hotelowe dziś wzbogacona została o komfortowe apartamenty oraz ośrodki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz położenie bez problemu jest w stanie zadowolić każdego odwiedzającego Zakopane gościa, bez względu na jego określone preferencje.

Luksusowa pod względem warunków baza noclegowa znajduje się zarówno w cichych rejonach miasta jak również przy tętniącym gwarem towarzyskim Krupówkach. Wielbiciele białego szaleństwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w niedalekiej okolicy wyciągów narciarskich a fani górskich wspinaczek mają możliwość przebierać dowoli w ofertach z rejonu Kościeliska. Oferta bazy lokalowej jaką proponuje dzisiejsze Zakopane nie ogranicza się tylko do zagwarantowania odpowiednich warunków lokalowych, ale również różnorodnych atrakcji, które umilają wczasy. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych ośrodków wypoczynkowych mogą korzystać w wielu przypadkach z sauny, salonu Spa czy krytej pływalni. Na smakoszy regionalnej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu zaserwowanych potraw towarzyszy lokalna muzyka przez góralskie kapele.

Więcej wiedzy zaczerpnięto ze strony:: apartamenty Zakopane Krukówki